0.4-0.5-0.6-0.7-0.81-1.2-1.5-2-2.5-3-4.5-5-5.5-6-7-8-9-10-11-12-15-20

فنر فشاری

    قطر سیم 0.05 تا 25 میلییمتر در سیم فنر

    سیم گرد ، مستطیل ، مربع و بخش ویژه

    فرم بدنه فنر فشاری استاندارد و سفارشی

طراحی فنرهای فشاری

بسیاری از مسائل مربوط به طراحی فنرهای فشاری باید در نظر گرفته شود ، زیرا این موارد مستقیماً به عملکرد فنر مربوط می شود. فنر فشاری فنر مورد نیاز تولید تحمل ، مربع بودن انتها ، انحراف و نسبت باریک بودن اغلب در فرایند طراحی نادیده گرفته می شود. فروش و مهندسین شرکت pfeco با خوشحالی مشخصات فنی فنر فشاری شما را بررسی می کنند. ما می توانیم کمک طراحی را ارائه دهیم و بهترین گزینه ها را برای کنترل هزینه ها پیشنهاد کنیم و مطمئن شویم که عملکردهای فنر متناسب با نیازهای شماست.

فنر فشاری سنگ خورده

فنر فشاری اغلب برای افزایش عمر عملیاتی و اجازه می دهد تا فنر به صورت مسطح بر روی سطح تحمل بار نشست کند. سنگ زنی فنرهای فشاری نیز باعث افزایش تعداد سیم پیچ های فعال و قطر سیم موجود در یک حجم معین از فضای می شود که می تواند منجر به بارهای بالاتر یا فشارهای کمتری شود. به عنوان یک تولید کننده فنرهای فشاری مدرن ، امکانات ما با طیف گسترده ای از تجهیزات کار می کند – از ابزارهای سنگ زنی دستی که به چرخ های اتوماتیک و پر سرعت دیسک اسپیندل عمودی کار می کنند.

مانند سایر قطعات تولید شده فنر PFECO ، ما می توانیم فنر فشاری را متناسب با نیازهای شما بسازیم. ما به عنوان یک تولید کننده معتبر فنر فشاری ، سال به سال قیمت های عالی ، کیفیت بالا و رضایت مشتری را ارائه داده ایم.

برای تجربه تفاوت فنر PFECO برای خودتان ، امروز با ما تماس بگیرید ، یا درخواست تولید فنر فشاری را بصورت سفارشی بخواهید