فنر های کششی

  • قطر سیم .007 تا .625 اینچ در سیم فنر
  • گزینه های انتهایی فنر قلاب دار برای پاسخگویی به نیازهای شما
  • سیم گرد ، مستطیل ، مربع و بخش ویژه

تنش اولیه فنر

بیشتر فنرهای با ضخامت با تنش اولیه از رده خارج می شوند. این یک نیروی داخلی است که کویل های فنر را در کنار هم نگه می دارد. اندازه گیری تنش اولیه بار لازم برای غلبه بر نیروی داخلی و شروع به جداسازی سیم پیچ است. برخلاف فنر فشاری که دارای بار صفر در انحراف صفر است ، یک فنر کششی می تواند دارای پیش بارگذاری در انحراف صفر باشد (نمودار را ببینید). این بار داخلی که تنش اولیه نام دارد ، می تواند در محدوده مختلف متغیر باشد و با افزایش شاخص فنر کاهش می یابد.

توجه داشته باشید که برای هر یک از شاخص های فنر کششی که می تواند بدون مشکلی نگه داشته شود ، طیف وسیعی از استرس (و بنابراین نیرو) وجود دارد. اگر طراح نیاز به فنر فرمت و بدون تنش اولیه داشته باشد ، فنر را باید با فضای بین سیم پیچ طراحی کنید.

تنش اولیه (P1) با گسترش فنر گسترش به طول معین (L1) تعیین می شود که از جداسازی سیم پیچ اطمینان می کند. سپس فنر فاصله مساوی با (L2) افزایش می یابد. مقدار تنش اولیه برابر است با دو (2) برابر بار حاصل از (L1) منهای بار در (L2). فرمول تنش اولیه ساده شده است (Pi) = 2P1 – P2.

اطلاعات سفارش فنر

مانند سایر قطعات تولید شده فنر مرکز تخصصی ساخت فنر اینکونل ، ما می توانیم هر فنر را متناسب با نیازهای شما تولید کنیم. ما به عنوان یک تولید کننده فنر فرمت قابل اعتماد ، سال به سال قیمت های عالی ، کیفیت بالا و رضایت مشتری را ارائه داده ایم.

برای تجربه تفاوت فنر مرکز تخصصی ساخت فنر اینکونل برای خودتان ، امروز با ما تماس بگیرید

********09154555546-05138761270*******

با ما تماس بگیرید!