فنر پیچشی دو سر گیر دار

    قطر سیم .0.05 تا 25 میلیمتر در سیم فنر

    سهام نوار تا 2.0 اینچ

    سیم گرد ، مستطیل ، مربع و بخش ویژه

فنر چرخان بسته یا بسته است و معمولاً برای حالت دوسر گیر دار طراحی شده است. با پیچیدن فنر پیچش ، قطر سیم پیچ کاهش می یابد و طول آن افزایش می یابد. اطلاعات بیشتر در مورد جهت سیم پیچ فنری را در مقاله های فنی ما بخوانید .

بار فنر

توجه به جهت بارگیری هنگام طراحی خم یا اشکال بدن فنر پیچشی یا در پاهای فنر پیچشی مهم است. تنش پسماند مطلوب هنگام بار خم شدن در جهتی که شعاع یا انحنای آن را کاهش می دهد می تواند ایجاد شود.

طراحی فنرهای پیچشی

با استفاده از تکنیک های جدید ساخت ، می توان موقعیتهای انتهایی پیچشی را نگه داشت تا تحمل بالا را ببندند. تحمل زاویه آزاد اغلب اعمال نمی شود. تولید مدرن است که انواع مختلفی از اشکال انتهای فنر پیچشی را فراهم می کند. هنگامی که مشخصات شما نیاز به پاهای فنر پیچ و خم بسیار طولانی دارد ، توصیه می کنیم در مورد نیازهای خود با یک مهندس فروش ساخت فنر اینکونل بحث کنید. کارکنان ما می توانند قابلیت های تولید را تأیید کنند و برای حفظ هزینه های تولید شما در کمترین حد ممکن تلاش خواهند کرد.

مانند سایر قطعات تولید شده فنر مرکز تخصصی ساخت فنر اینکونل ، ما می توانیم هر فنر پیچشی یا فنر پیچشی مضاعف را متناسب با نیاز شما تولید کنیم. ما به عنوان یک تولید کننده فنر پیچ خورده معتبر ، سال به سال قیمت های عالی ، کیفیت بالا و رضایت مشتری را ارائه داده ایم.

برای ساخت انواع فنر امروز با ما تماس بگیرید ، یا درخواست تولید فنر پیچشی بصورت ایمیل را درخواست کنید .

با ما تماس بگیرید!

09154555546 – 05138761270